.
2019
Pasaulio katalogas gaminių ir aksesuarų , skirtų profesionaliems kirpėjamsThanks
for your vote 👍

X


DERMOPURE - Sebocontrol
DERMOPURE - Sebocontrol - FREE LIMIX - Gydymas - plaukų priežiūros

Rate this product:


0 click

DERMOPURE - Sebocontrol
FREE LIMIX - Gydymas - plaukų priežiūros


riebalų valymo gydymas ekstraktų varnalėšų ir molio

Siekiant kovoti su riebalų perteklių, dėl psicho- fizinio streso, erozijos ir taršos, FreeLimix studijavo DERMOPURE, linijos riebalų reguliavimo gryninančiu. Varnalėša su sutraukiančių savybių normalizuoja bakterijų flora galvos odą ir apsaugo nuo paraudimą ir sudirginimą. Bendraisiais veiksmais pasirinktų komponentų (beržas, kakavos ir alyvuogių aliejaus), stiprina ir maitina galvos odą ir plaukus, suteikdamas jiemssveiką, švelnūs ir blizgūs. Molis yra turtingas mineralų ir mikroelementų įgyvendina osmoso procesą, per kurį sugeria nešvarumus ir negyvas ląsteles nuo galvos ir suteikia mineralų, būtinų jo atgaivinimą.

. - 1 Šviesusis skystis DERMOPURIFYING : , jei šiek tiek riebalų perteklių, taikoma prieš šampūnu kaip gaivus ir raminantis
dėžė: , buteliukas su aplikatoriumi antgalis 150 ml

- 1 molio kaukė : , naudoti plaukų labai nuobodu ar labai sunkaus. Taikyti išdžiūti arba šiek tiek drėgnas plaukų, nes iš molio savybių sugeria nešvarumus ir riebalų pusiausvyrą gamybos.
dėžė: , 200 ml tube

- Riebalų reglamentuojantys Šampūnas 2 :. , kuris bus taikomas po gydymo 1 1 lengvųjų, ŠAMPŪNAS DERMOPURE yraveiksmingas valiklis ir turi antiseborrheic valymas ir normalizuoti bakterijas
dėžė: , 500 ml buteliukai

- MOLIS ŠAMPŪNAS : , šampūnas riebalų reguliatorius su moliu ir varnalėšų. Ji valo galvos odą ir plaukus gylio. Toksinai ir nešvarumus nuo plaukų eiti žalia molio, kuris savo ruožtu parduoda mineralų, kurie skatina plaukų ir galvos odos atgaivinimą. Didelis kiekis silicio esančio molio leidžia švelniai pilingas ir pašalinti negyvas ląsteles, atskleisti naujesnių ir gyvybiškai svarbus. Pastabos renovuojant ir valymo molio papildomaramina ir drėkina iš varnalėšų ir dell'Hamamelis kad išvengti dirginimo ir paraudimą.
dėžė: , 250 ml

Related

SAVE SPALVA - SPALVA IÅ LAIKYTI - FREE LIMIX
REMONTAS TERAPIJA - REKONSTRUKCIJA - FREE LIMIX
LIXPERFECTION - FREE LIMIX
WAVYPERFECTION - FREE LIMIX